Click on any image in images menu.
Menu
BIP
12 grudnia 2015

Pracownicy biura i przedszkoli Stowarzyszenia „Edukator” w Łomży w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”

Z inicjatywy młodych, bardzo wrażliwych pracownic biura włączyliśmy się w bieżącym roku do tej przepięknej, wzruszającej akcji. Realizując zadania statutowe naszej organizacji w codziennej pracy udzielamy wsparcia i pomocy potrzebującym, Jednakże udział w takiej świątecznej akcji ma dla każdego z nas zupełnie inny wymiar, wymiar bardzo podniosły . W czasie tak szczególnym, jakim jest okres Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy sprawić radość komuś, kto tego bardzo potrzebuje, kto dzielnie znosi codzienne trudy i przeciwności losu, kto za wszelką cenę chroni swoją rodzinę.
Spontaniczna akcja gromadzenia artykułów dla wybranej przez nas rodziny z dwójką małych dzieci, błyskawicznie przerodziła się w jedno wielkie , wspólne, solidarne dzieło gromadzenia rzeczy, które w naszej ocenie mogą sprawić radość całej rodzinie a szczególnie dwu małym dziewczynkom. Błyskawicznie i bez trudu zgromadziliśmy odzież, żywność, środki czystości, zabawki i wiele innych, wskazanych przez rodzinę artykułów.
Wszyscy pracownicy szczególnie starali się o sprawienie jak największej radości dziewczynkom; poza zebranymi wśród pracowników funduszami na zakupy , wiele osób prywatnie ,,dorzucało" różne dziecięce artykuły. Szczególną furorę zrobiła różowa sukienka wskazana przez pięcioletnią dziewczynkę jako wymarzony prezent. Do szlachetnej paczki trafiły trzy różne różowe sukienki, bo każda była taka śliczna...Dzisiaj tj. w dniu 12.grudnia 2015 paczka trafi do wskazanej przez nas rodziny.
Mamy nadzieję, że ufundowane przez nas szlachetne paczki sprawią , że nadchodzące Święta będą dla wybranej przez nas rodziny radosne i magiczne a wszyscy obdarowani poczują się wyjątkowo...

Bez tytułu                             

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria