Click on any image in images menu.
Menu
BIP
27 maja 2014

I Konkurs Piosenki dla Mamy w Janowszczyźnie

Już od godzin porannych 26 maja b.r. na specjalnie zaaranżowane parkingi przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia „Edukator” w Janowszczyźnie przyjeżdżały autokary z dziećmi i samochody osobowe.
Wszyscy pragnęli być uczestnikami lub widzami I Konkursie po nazwą „Piosenka dla Mamy.” Gospodarz imprezy Janusz Pawłowski wraz ze swymi nauczycielami z wdziękiem i serdecznością witali każdego przybysza. Nad stroną kulinarną imprezy czuwali nieocenieni rodzice i Pani Teresa Pawłowska. Sponsorzy zapewnili wszystkim uczestnikom imprezy darmowe pod namiotami ustawionymi wokół placu szkoły Imprezę otworzył wiceprezes Stowarzyszenia „Edukator”, który zwracając się do uczestników powiedział: Za chwilę walczyć będziecie o nagrody i wyróżnienia, śpiewając piosenki o mamie. Ale już sam fakt, że staniesz na scenie i zaśpiewasz przed tak liczną publicznością, czyni Cię zwycięzcą. Przezwyciężając lęk i stres wybijasz się na odwagę i samodzielność, stajesz się bardziej kreatywnym człowiekiem. Są to cechy, które tak bardzo przydadzą Ci się w przyszłym życiu”
W konkursie piosenki udział wzięło 26 młodych wykonawców ze szkół podstawowych „Edukatora” i szkół samorządowych. Setki mieszkańców z Janowszczyzny i okolic oglądało tę świetnie zorganizowaną imprezę.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a najlepsi – nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Główną nagrodę – Złoty Puchar Stowarzyszenia „Edukator” zdobyła Emilia Święcicka ze Szkoły Podstawowej w Białousach. W kategorii dzieci najmłodszych zwyciężyła Wiktoria Lingo ze Szkoły Podstawowej w Janowszczyźnie. Imprezę zakończyły występy zespołu Akcent. Przy ich muzyce świetnie bawili się dorośli i dzieci. Wszyscy zgodnie wołali: „ Do zobaczenia za rok na II Konkursie „Piosenka dla Mamy”.

Relacja z imprezy w Janowszczyźnie również na stronach:
http://www.sokolka-powiat.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=514:i-konkurs-piosenki-dla-mamy-janowszczyzna-2014&catid=38:aktualnoci&Itemid=160
http://www.isokolka.eu/sokolka/8063-akcent-dal-koncert-w-janowszczyznie-foto
http://www.isokolka.eu/sokolka/8061-zaspiewali-dla-mamy-w-konkursie-piosenki-foto

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria