Click on any image in images menu.
Menu
BIP
23 czerwca 2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych,
doświadczają największej radości życia - prawdziwego poczucia spełnienia”
/Anthony Robbins/

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice,
Szanowni Nauczyciele i Pracownicy
szkół i przedszkoli „Edukatora”

W dniu zakończenia roku szkolnego 2016/2017 pragnę przekazać wszystkim, którzy uczyli się i pracowali w placówkach ,,Edukatora” , serdeczne podziękowania za całoroczną pracę.
Dyrektorom i Nauczycielom ,,Edukatorskich” szkół i przedszkoli dziękuję za trud codzienny , za troskę serdeczną o każde powierzone Wam dziecko, za ofiarowanie Waszym wychowankom wszystkiego, co może kształtować w nich pozytywne wartości, otwartość na otaczający świat, wrażliwość i twórczą ciekawość .
Uczniom i przedszkolakom dziękuję za to, że uczęszczając do naszych szkół i przedszkoli nadają sens naszej pracy, czyniąc stałe postępy w zdobywaniu wiedzy i w odkrywaniu świata; są nasza dumą i przyszłością.
Bardzo dziękuję Rodzicom za każdy przejaw zaangażowania w życie szkół i przedszkoli, za rodzicielskie starania i troskę o przyszłość dzieci , za wszystkie działania dla naszego wspólnego dobra.
Wszystkim Uczniom, Pracownikom i Przyjaciołom ,,Edukatora” życzę z całego serca, by czas wakacyjnego odpoczynku przyniósł wiele atrakcyjnych przygód , bezpiecznych podróży i szczęśliwych powrotów.
W każdym wakacyjnym dniu niech nam wszystkim towarzyszy radość, poczucie bezpieczeństwa , ciekawość czekającego nas jutra i nadzieja na wspólny, kolejny rok szkolny.

DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM !!!
Barbara Kuczałek
 Prezes Zarządu Stowarzyszenia Edukator w Łomży

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.