Click on any image in images menu.
Menu
BIP
15 września 2017

Narada w „Edukatorze”

       W dniu  8 września b.r. w przepięknej sali konferencyjnej Hotelu „Via  Baltica" spotkali się wszyscy dyrektorzy szkół i przedszkoli „Edukatora” oraz Zarząd i Pracownicy biura Stowarzyszenia   na dorocznej konferencji, poświęconej podsumowaniu minionego roku szkolnego oraz organizacji pracy  w nowym roku szkolnym.

    Konferencja o bardzo bogatym programie merytorycznym była też okazją do bezpośrednich rozmów i dyskusji kuluarowych wszystkich uczestników. Panująca podczas obrad  atmosfera zawsze napawa nas - organizatorów konferencji - wielką radością. Z przyjemnością obserwujemy serdeczne  powitania, gorące dyskusje, ogromne zatroskanie i zaangażowanie naszych Dyrektorów i Pracowników biura we wszystkie sprawy, które dotyczą powierzonych nam dzieci, spraw Stowarzyszenia i przyszłości prowadzonych przez „Edukatora"  jednostek oświatowych.

Możliwość  współpracy z ludźmi tak oddanymi  sprawom edukacji i rozwoju małych środowisk  to wielka radość  i satysfakcja, odczuwana przez Zarząd i wszystkich pracowników biura Stowarzyszenia.

     Szanownych Gości naszej strony internetowej zapraszamy serdecznie i zachęcamy do obejrzenia filmu Video, wykonanego przez zaprzyjaźniony od lat ze stowarzyszeniem zespół TV Nasza Łomża, kierowany przez Pana Aleksandra Plagę.

Adres strony:www.naszalomza.pl/Edukator” w nowej rzeczywistości

Realizatorom nagrania serdecznie dziękuję za poświęcony czas i za wspaniałe dzieło, promujące „rodzinę szkół Edukatora”

Barbara Kuczałek
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia „Edukator" w Łomży

„Edukator” w nowej rzeczywistości (video)

Jak do reformy edukacji przygotowało się Stowarzyszenie SOSPPiN „Edukator” z Łomży?

Według prezes „Edukatora” Barbary Kuczałek - dobrze. Organizacja od 18 lat zajmująca się ratowaniem małych szkół sprostała większości wyzwań, które niosły zmiany. Są jednak problemy, gdyż reforma nie daje bezpieczeństwa finansowego małym placówkom. O problemach dyskutowano podczas zorganizowanej w Łomży konferencji naukowej.

źródło: www.naszalomza.pl/„Edukator” w nowej rzeczywistości

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.