Click on any image in images menu.
Menu
BIP
20 lutego 2019

Zabawa choinkowa w Polanie

   Tradycyjnie już, w ostatnią sobotę przed feriami szkolnymi, która a w tym roku przypadło na dzień 9 lutego , nauczyciele i rodzice zorganizowali zabawę choinkową. Miejscem tanecznego spotkania była oczywiście świetlica w Polanie.
W pierwszej części zabawy uhonorowano Babcie i Dziadków. Na scenie świetlicowej wystąpili najmłodsi z oddziału przedszkolnego, którzy pięknie recytowali wierszyki z okazji niedawno minionego Dnia Babci i Dziadka. Maluchów przygotowała pani Małgosia Gałek. Natomiast uczniowie klas starszych, pod opieką pani Ani Stępniewskiej, urozmaicili przedstawienie chóralnym śpiewem. Po występach zaproszono wszystkich na kawę, herbatę i ciastko a w bufecie prowadzonym przez mamy- Krystynę Pisarską, Barbarę Michno i Edytę Torbińską można było zakupić na bieżąco sporządzane frytki i hamburgery. Kolejną atrakcją, przygotowaną na to spotkanie, był konkurs polegający na rysowaniu przez Babcie i Dziadków obrazka dla swoich wnucząt, a ci z kolei mieli rozpoznać pracę swojej Babci czy Dziadka. Trafnie rozpoznane prace można było zabrać do domu. W dalszej części spotkania parkiet zapełnił się tańczącymi dziećmi, rodzicami , babciami i dziadkami. Do tańca przygrywał zespół DUO CLASIC.
Druga część zabawy od godz. 20.00 przeznaczona była dla dorosłych, którzy również dobrze bawili się do późnych godzin nocnych, posilając się w dobrze zaopatrzonym bufecie prowadzonym przez mamy – Dominikę Podstawską, Julitę Morąg i Anię Caban.
Po raz kolejny byliśmy świadkami udanego spotkania mieszkańców Polany w naszej świetlicy, spotkania zainicjowanego przez Szkołę Podstawową, prowadzoną od września 2018 przez Stowarzyszeniem Edukator z Łomży.
Wszystkim nauczycielom i rodzicom, zaangażowanym w organizację karnawałowej zabawy, bardzo dziękujemy. Podziękowania należą się również : mamom za pyszne ciasta – Asi Cichacz, Ani Caban, Grażynie Borzęckiej, Agnieszce Rzeszowskiej, Panu Bogdanowi Borzęckiemu za sprzedaż biletów a Agnieszce Krakowskiej i Hannie Myślińskiej za udekorowanie sali.

                                                                                                                            H. Myślińska

                                                                                                                 

 

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.